Kurs për AutoCAD 2D & 3D

Shitet nga: INFORMATIKA 21 Sht 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Kurs për AutoCAD 2D dhe 3D

-15 vite eksperiencë me kurse
-26 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë
Kontaktet:
prof Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
E-mail: e_dragusha@hotmail.com
www.shkollainformatika.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim