Kurs për AutoCAD 2D & 3D

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: INFORMATIKA 03 Gsh 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera


- çdo muaj fillojm me grupe te reja

Informatika Dardani - Prishtine

Bejm trajnimin e kandidatve ne AutoCAD 2D dhe 3D

Tel per kontakt: 044 213 937


www.shkollainformatika.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim