Kurs për CorelDRAW X5

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: INFORMATIKA-DARDANI-PRISHTINË 05 Gsh 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
-15 vite eksperiencë me kurse
-26 libra të butuara dhe ribotuara
-kurset eksluzivisht praktike
-mësimdhënës profesional
-kandidati paiset me Certifikatë

Kontaktet:
prof Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
E-mail: e_dragusha@hotmail.com
www:shkollainformatika.net
www.facebook.com/shkollainformatika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim