Kurs për Word 2007 - www.shkollainformatika.net

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: INFORMATIKA-DARDANI-PRISHTINË 05 Gsh 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
-përvojë 15 vjeqare
-26 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë
-rezervimi i obliguar


Kontaktet:
prof Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
E-mail: e_dragusha@hotmail.com
www.shkollainformatika.net
www.facebook.com/shkollainformatika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim