Kurs per HTML dhe CSS

Shitet nga: INFORMATIKA-DARDANI-PRISHTINË 04 Gsh 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
prof Ekrem Dragusha, tel: 044/213-937

- 15 vite eksperiencë me kurse
- 26 libra të botuara dhe ribotuara
- kurset eksluzivisht praktike
- mësimdhënës profesional
- kandidati paiset me Certifikatë

prof. Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
e-mail: e_dragusha@hotmail.com
www.shkollainformatika.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim