Kurs per servisimin e kompjutereve

Shitet nga: Shkolla për Kompjuterë Informatika Sot 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera


- përvojë 17 vjeqare
- 29 libra të botuara dhe ribotuara
- mësimdhënsit profesional
- kursi eksluzivisht praktikë
- rezervimi i obliguar

prof. Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
E-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
www.facebook.com/shkollainformatika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim