Kurse për Gjuhe Programuese SQL Server

Shitet nga: INFORMATIKA-DARDANI-PRISHTINË 04 Gsh 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
prof Ekrem Dragusha, tel: 044/213-937

-15 vite eksperiencë me kurse
-26 libra të botuara dhe ribotuara
-kurset eksluzivisht praktike
-mësimdhënës profesional
-kandidati paiset me Certifikatë

www.shkollainformatika.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim