Kurse për Kompjuterë (deri 50% zbritje)

Shitet nga: Shkolla për Kompjuterë Informatika Sot 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera

- 17 vite eksperiencë me kurse
- 29 libra të botuara dhe ribotuara
- kurset eksluzivisht praktike
- mësimdhënës profesional
- kandidati paiset me Certifikatë

prof. Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
e-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim