Kurse për Teknologjin Informative

Shitet nga: Shkolla për Kompjuterë Informatika Dje 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera


-17 vite eksperiencë me kurse
-29 libra të botuara dhe ribotuara
-kurset eksluzivisht praktike
-mësimdhënës profesional
-kandidati paiset me Certifikatë

E-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
www.facebook.com/shkollainformatika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim