Kurse te biologjise

Shitet nga: drilona 05 Jan 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Mbaj kurse per lenden e biologjise, per nxenese prej fillores deri ne shkollen e mesme dhe pergatitje per provim pranues ne fakultetin e mjeksise.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim