LEGALIZO OBJEKTIN TEND ME NE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LEGAKS - Ne legalizojme shpejt objektin Tuaj! 31 Mar 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Objekt i kontratës që e lidhim me ju është hartimi i dokumenteve për legalizim bazuar në nenin 10. të Ligjit për trajtimin e objekteve pa leje nr. 04/L-188 si vijon për tri kategoritë I, II dhe III, duhet të kryhen këto shërbime të cilat ne i ofrojmë:
• Matjet gjeodezike
• Planin e situacionit
• Bazën e themeleve, kateve dhe kulmit
• Prerjen – përpjesa 1:50
• Dukjet, duke përfshirë objektet përreth
• Bazat dhe prerjet e konstruksionit
• Projektin e instalimeve të ujit
• Projektin e instalimeve të rrymës
• Projektin e instalimeve mekanike
• Fotografitë e objektit këto shërbime hyjnë në një çmim për m2
dhe
• Planin për mbrojtje nga zjarri për rastet mbi 450m2 ka një çmim tjetër ekstra.
Legaks ShPK
Prishtine
Rr. Nobert Jokel, saktesisht , "Te Xhambazët", pas Raiffeisen Bankës
tel/viber 049 829 500 dhe 045 829 500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim