Legalizo ndertimin

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gold Group 14 Qer 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Kompania jone ofron per ju, kompletimin e dosjes per legalizimin e objektit tuaj, me te gjitha fazat e projektimit dhe procedurave tjera te nevojshme, me cmimin me te lire ne treg.
Juve ju mbetet vetem dorezimi i dosjes!
Na kontaktoni, pergjigjemi edhe me email.
Me staffin ma profesinal, kohe rekord dhe cmim shume te volitshem, perfundoni legalizimin e objektit tuaj ne afat.
goldgroup.shpk@gmail.com
+37744223847

Tag: legalizim, legalizimi, legalizo, legalizoi, legalizoj, legal, ndertim, ndertimi, shtepi, shpi, banese, banes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim