M O L E R .. Agimi .....tel 045 84 60 40 ------ ..

Shitet nga: agim 01 Maj 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejm ngjyrosjen e Objekteve te medha , Ndertesave , Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor , Renovime dhe Riparime ......... Gled ....... Fasad , ..........................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................Na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone ......... tel . . .045 84 60 40 ------00386 49 83 76 77 . . .viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim