M O L E R .. Agimi ...0.50m² --- 045 84 60 40

Shitet nga: Agim Dje 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm . . FASADA . . KNAUF dhe GLED , Renovime dhe Riparime .........me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone............tel +377 45 84 60 40 ------ 00386 49 83 76 77---- viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim