MJESHTRI I ELEKTRIKUT & UJIT

Shitet nga: OFERT USTAHU I ELEKTRIKUT & UJIT Sot 07:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Ofroj intervenime ne prishjet e ndryshme qe ndollin ne jeten e perditshme neper banesen , lokalin apo shtpine tuaja , ndrim apo montimi i sholes, lavaborit, bojlerit, pasqyret, bildeve, kadave, ora te ujit , gypa te ndryshem te ujit , qeshmeve te ndryshme, tushbaterive , ndrim nxemse bojlei , ndrim i sigureses, fidit , lampa te ndryshme, nderpresa te ndryshem , prizmave , indikator banove , rregullim shporet elektrik , bojlerve, nxemjet elektrike me radiatora ne ter objektin e banimit mbushjen me uje ne rast nevoje si dhe rregullimin ne rast prishje info ne tel : 044280725
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim