MJESHTRI I ELEKTRIKUT & UJIT PUNOJ ME KOMPENZIM

Shitet nga: Naimi 19 Shk 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Ofroj instalime te elektrikut & ujit dhe kanalizimit , si dhe instalimin e nxemjes qendrore , instalime ne shtepi & banaesa objekte te reja lokale , renovime , mirmbajtjen e tyre , intervenim ne prishjet e tyre , montim sanitaris, montim te rrezervarve me rramje te lire dhe me pomp, instalimi e hidrantave, punoj edhe me kompenzim vetur, kombi e tjera me marveshje info ne tel: 044280725
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim