Mbjellja e dhembeve pa operacion

Shitet nga: Dent-Aurum 21 Sht 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Klinika dentare "DENT-AURUM" ofron keto sherbime :

-mbjellja e dhembeve pa operacion per vetem 350 euro
-ortodonci (proteza fikse dhe mobile)
-pastrimi dhe zbardhja e dhembeve
-ura dhe kurora prej porcelani dhe zirconi
si dhe te gjitha sherbimet tjera stomatologjike .Te gjitha keto me cmimin me te arsyeshem ne treg.


Gjindemi ne Fushe Kosove, afer Bankes Ekonomike.

Numrat kontaktues:

+377 44 209 178
+386 49 112 553 - Viber, WhatsappNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim