Mjeshter i ujit dhe rrymes

Shitet nga: muhamet 07 Pri 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
jam mjeshter per instalime te ujit qoft objekt banesor apo shtepijak dhe te jgitha problemet qe kan te bejn me ujt
po ashtu hapim kypat e banjove kuzhinave etj
po ashtu mjeshter i instalimeve te rrymes qofft objek banesor apo shtepiak
montoj boljera hstikera lluster siguresa ora te rryems etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim