Mjeshter i ujit dhe i rrymes

Shitet nga: muhamet 04 Shk 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
jam mjehster per instaliem t eujit po ashtu rregullimin ete gjitha problemeve qe ka te boj em ujt qehsme etjbejm hapjen e gypave kuzhin banjo etj
po ashtu
mjeshter i instalimeve te rrymes qoft objek banesor apo shtepijak
bejm montimin e boljerave shtikerave llusterave ,,oren e rryens kapermanave etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim