Mjeshter i ujit dhe i rrymes

Shitet nga: muhamet 10 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
jam mjeshte per instalime te rrymes..
montojm bojlera shtiker llustera ora te rrymes siguresa etj
po ashtu instalus i rrjetiit te ujit per
elmininimin e te gjitha problemeve te ujit
ngjesim ora t eujit qeshme etj
po ashtu i bejm hapjen e
gypave t ebanjove kushinave etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim