Mjeshter i ujit dhe i rrymes

Shitet nga: muhamet 15 Mar 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
jam mjehster i instalimeve te rrymes qoft objekt shtepijak apo banesor
mnojtojm boljera shtikera llustera e shum snede tejra
po ashut mjehster i sistemit te instalimit te ujit banjo oborre
montojm ora te ujit rregullojm qehsem
bejm hapejn e gypave te banjove kushinave etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim