Mjeshter i ujit dhe i rrymes

Shitet nga: muhamet 28 Mar 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
jam mjeshter i rrymes per instaliem te rrymes shtepijake dhe banesore
montojm bojlera shtikera llustera etj
po ashtu mjehster
i ujit per eliminimin e te gjitha problemeve qe kan t ebejn epo ashtu bejm hapjen e gypave te banjove kuzhinavem ujte/....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim