Mjeshter i ujit dhe i rrymes

Shitet nga: muhamet 30 Mar 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
jam mjeshte i rrymes per instalime te rrjetiti elektrik
montojm shtikera llustera bojlera e etj
po ashtu
mjehster i ujit per eliminimin e te gjitha problemeve q ekan te bejn me ujt
bejm hapjen e gypave te banjove kushinave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim