Moler,glet ,tapeta, fasada

Shitet nga: dati 02 Pri 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera

moler professional


kryejm keto sherbime
glet
suvatim
tapeta
ngjyra
keramik
fasada


kemi makineri te persosur ju garantojm cilesi dhe kvalitat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim