Montoj laminat ne tere Kosoven-pervoje zvicerane

Shitet nga: Valon 06 Dhj 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bej montimin e laminatit sipas standardeve zvicerane me cmim prej 0.80 cent metri katror.Sherbimet i ofroj ne tere Kosoven me kualitet te garantuar dhe profesional.Ju mirepres!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim