N.SH "AS METAL"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: As metal 29 Pri 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
AS Metal- Punojm te gjitha llojet e Konstruksioneve Metalike.
Me Staf te kualifikuar dhe te Qertifikuar
Punojm keto punë:
Objekte Të madhësive të ndryshme,
Teraca ,
Pushimore për oborr,
Gilindera te modeleve te llojllojshme,
Dyer ,
Shkall te brendshme,
//-//-// Emergjente,
//-//-// Spirale(Ne form Rrethore),
Si dhe shum e shumë pune të tjera nga metali.
AS Metal aty ku ka Cilsi e jo Sasi.
Punojm edhe me Kompenzime .
Perparsi kompenzimi kan keto:
Vetura luksoze (viti Mbi 2000)
Pikap ,si dhe mjete transportuese
Per me shum informacione ju lutem na kontaktoni ne numrat e telefonit :
049/411-413(viber)
044/950-185(viber)
045/653-377
Me Qmime Te Volitshme
Punojm ne gjith Kosoven po ashtu edhe jasht Kosoves
JU MIRPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim