Nivelizim niku

Shitet nga: kreshniku 08 Pri 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejm nivelizimin e dyshemeve ne objekte te larta dhe te ulta.ngjesim steripor dhe fasada te gjitha lloive.te gjitha dekorimet me knauf.ngjesim pllaka ne menyr profesionale etj. marim dhe kompenzim banesa dhe vetura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim