Nxemje Qendrore Punojmë në kosov dhe diaspor

Shitet nga: Haki 04 Pri 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Oferta dimrore!!! Kontaktoni

Kryejmë këto shërbime:
-Instalimin e nxemjes qendrore me qymyr, dru, pelet, rrymë, ekonomike etj.

Instalimet I bëjmë me gypa special inox. Poashtu edhe me bakër
Punojme edhe me kompenzime me vetura.

Punojmë në kosov dhe vendet europjane. GJERMANI, ZVICËRR, AUSTRI ETJ.

Kontakt:
Viber: +386 49 273 117
044 447 885
049 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim