OFROJ LARJEN E TEPIHA

Shitet nga: Naimi 26 Mar 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Ofroj larjen e tepihave marjen ne banes apo shtepi e juaja pastrimi dhe kthimin na banes apo shtepi te juaja transporti dhe shtrimi i tyre ne vendin ku kan qene gratis info ne tel 044- 280-725
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim