OGJAQAR

Shitet nga: OXHAKU 16 Shk 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
P A S T R O J M :
- OXHAQET
- KALLDAJAT
- KAMINAT

PËVOJA DHE PAISJET NGA ZVICRA

TEL. 044 643 682
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim