OXHAK PASTRUES

Shitet nga: oxhak pastrues 21 Mar 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
>> S I N A T E K <<

N.SH.SINATEK - PRISHTINË.

PASTROJM :

- OXHAQET.
- KALLDAJAT E NXEMJEVE QENDRORE.
- KAMINAT.
- BËJM EDHE DETEKTIMIN/KONTROLLEN E OXHAKUT ME KAMER (çmimi i veqant).

PAJISJET DHE PERVOJA NGA ZVICRRA EDHE NË KOSOVË.

tel. 044- 643 682.
E-mail. misam96@hotmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=4sdbkhq6mtE

KURSENI SHTËPIN TUAJ NGA ZJARRI DHE KURSENI ENERGJIN
NËSE 1 MILIMETER ÇAGJ MBLIDHET RRETH MUREVE TË KALLDAJES SË NXEMJES HUMBET 6%
E ENERGJIS, PO NËSE TRASHSIA ËSHTË 1 CENTIMETER KEMI HUMBJE TË ENERGJIS
DERI NË 60% ÇAGJA BËHET SI IZOLATOR DHE NUK E LEN UJIN NË RADIATORA TË NXEHET. JU HARGJONI LËDË DJEGSE (DRU,ÇYMYR,NAFT) DHE SHTËPIA JUAJ NUK NXEHET.
NGA FOTO E VRENI SE SI KALLDAJA E NXEMJES ËSHTË PARA DHE PAS PASTRIMIT.

PUNOJM SHTAT (7) DITË NË JAVË DMTH EDHE TË SHTUNEN TË DIELLEN PËR FESTA DHE JASHT PRISHTINE.
PASTROJM OXHAKËT DERI NË 30 METRRA LARTËSI EDHE OXHAKËT E BANESAVE.
NUK E ZHYTIM ASPAK SHTËPIN KËTË PUNË E BËJM NË MËNYR PROFESIONALE

https://www.youtube.com/watch?v=4sdbkhq6mtE

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim