OXHAK PASTRUES

Shitet nga: SINATEK 06 Jan 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
N.SH.SINATEK - PRISHTINË

PASTROJM:
- OXHAQET,
- KAMINAT DHE
- KALLDAJAT E NXEMJEVE QENDRORE,
- BËJM EDHE DETEKTIMIN/KONTROLLEN E OXHAKUT ME KAMER (çmimi i veqant).

PAJISJET DHE PERVOJA NGA ZVICRRA EDHE NË KOSOVË.

PRONARI; SAMI SINANI.
tel. 044-643-682.
E-mail. misam96@hotmail.com

POSEDOJM KAMER DERI 20 METRRA ME KAMER MUNDEMI ME PA EDHE BUNARËT (PUSAT) SE A KAN MBETURINA (SHISHA TË PLASTIKËS APO GJËSENDE TJERA) DHE A KA NEVOJ ME U PASTRU BUNARI SEPSE KAMERA MUNDET ME U FUT NË SIPËFAQE TË NGUSHTA PO EDHE NË UJË NË GYPA TË KANALIZIMIT ETJ.
ÇMIMI PËR SHIQIMIN ME KAMER ËSHTË I VEQANT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim