OXHAK PASTURES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH.SINATEK 20 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
N.SH.SINATEK - PRISHTINË.

PASTROJM OXHAQET KAMINAT DHE KALLDAJAT E NXEMJEVE QENDRORE.
PAJISJET DHE PERVOJA NGA ZVICRRA EDHE NË KOSOVË.
KURSENI SHTËPIN TUAJ NGA ZJARRI DHE KURSENI ENERGJIN.
NËSE 1 MILIMETER ÇAGJ MBLIDHET RRETH MUREVE TË KALLDAJES SË NXEMJES HUMBET 6%
E ENERGJIS, PO NËSE TRASHSIA ËSHTË 1 CENTIMETER KEMI HUMBJE TË ENERGJIS
DERI NË 60% ÇAGJA BËHET SI IZOLATOR DHE NUK E LEN UJIN NË RADIATORA TË NXEHET.
JU HARGJONI LËDË DJEGSE (DRU,ÇYMYR,NAFT) DHE SHTËPIA JUAJ NUK NXEHET.
NGA FOTO E VRENI SE SI KALLDAJA E NXEMJES ËSHTË PARA DHE PAS PASTRIMIT.

PUNOJM GJATË GJITHË JAVES E EDHE TË SHTUNEN TË DIELLEN PËR FESTA DHE JASHT PRISHTINE.

tel. 044 - 643 682.
E-mail. misam96@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim