Oda Ekonomike Kosovaro-Ceke mundeson programe zh..

Shitet nga: Halit 25 Shk 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Oda Ekonomike Kosovaro - Ceke, e cila ka filluar aktivitetin e saj qe nga 17 Shkurti 2015, ofron munddesi te shumta zhvillimore.
Nese keni prodhime qe mund te eksportohen, nese keni nevoje per blerjen e ndonje teknologjie per prodhim apo perpunim, apo nese keni ndonje projekt te gatshem dhe keni nevoje per bashkinvestime apo investitor tjere, ju tani mund t'i drejtoheni Odes Ekonomike Kosovaro - Ceke,
Kontakti: 044/049 132 879
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim