Ofert Speciale

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: at ONE 28 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Super Ofertë
Jemi kompani e cila mirret me krijimin e Web faqeve profesionale dhe me mirëmbajtjen e tyre .

Ofertë Speciale :
oferta është e limituar
- web individual nga 200€ në 100€
- web biznisi nga 300€ në 150€
- web profesional nga 400€ në 200€
- Mirëmbajtja vjetore 100€ ( në ofertën e mësipërme është e përfshir edhe mirëmbajtja vjetore )

Në këtë ofertë përfshihet :
- Domeni
- Hosti
- Web Dizajni
- Web Programimi

Gratis :
- Web Dizajni për : Desktop , Tablet dhe për SmartPhone
- Android , IOS , Windows
- SEO : Search Engine Optimization
- Web Mail me emër të domenit
- Google Transate
- Online Chat ( bisedë online )
- Subscribers & Newsletter
- app softwere

Më posht janë disa nga punimet tona :
http://www.athome-ks.com/web-portfolio/

Për më shumë informata mund të na kontaktoni :
+37744914917
+38649526616
www.atHOME-ks.com

Ju mirëpresim
Me rrespekt stafi i at HOME-it .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim