Ofroj Sherbime Dentare me Standade te larta

Shitet nga: Klinik Dentare Suedeze 16 Gsh 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Klinia Dentare Suedeze me lokacion ne Rrugen Gazmend Zajmi (afer Univerzitetit Iliria) ofron sherbime dentare me standarde te larta per cmime te arsyeshme. Stomatologu I dipomuar ne Suedi, studime pasuniverzitare ne Angli. Perdor paisje nga me modernet dhe material cilesore si dhe teknika bashkohore sudeze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim