Ofroj ndihme jam Psikologe.

Shitet nga: Adla 27 Mar 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Jam Psikologe e diplomuar dhe jap ndihme ne orientim profesional dhe zgjidhjen e problemeve jetesore.
Punoj vetem me gjinin femrore, pleqeri dhe femije e adoleshent.
Ofroj ndihme ne situatat e konflikteve martesore, ballafaqimin dhe menaxhimin e stresit dhe anksiozitetit.
Me problemet ankth dhe mankth.
Me probleme personaliteti, frike/fobi te ndryshme.
Me dukurite negative dhe agresivitetin te adoleshent dhe femijeria e hershme.
Po ashtu ofroj rehabilitet edhe te moshat e thyera..(pleqeria)..

Seanca zgjate 30 min. Dhe kushton 15 euro.
(Per ata qe zgjasin seanca me shume se 3 here do te kene zbrije)

Nr.kontaktues: 045 642773 ne viber : +38649445703
Ju mirepresim.
Jetoj ne Mati II.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim