Ofroj tenda tavolina dhe karrika 044545701

Shitet nga: Driton Gerguri Dje 02:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
ofroj tenda tavolina dhe karrika ne shfrytezim 044545701

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim