Ofrojmë keto sherbime:

Shitet nga: Besarta Berisha 04 Nën 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
ndertimin e objekteve të larta,dhe të ulta,rinovime,projektimin e objekteve,percjelljen dhe realizimin e tyre deri ne fund,ne ju sigurojm profesionalizem dhe garancion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim