Përgatisim CV për punësim të garantuar.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: CV IME 15 Pri 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
CV IME - ka qëllim të përgatis CV sipas profilit tuaj. Ne e shkruajmë, përgatisim dhe rregullojmë CV-në tuaj në mënyrë që të punësoheni. Arsyja që kemi vendosur për të ofruar këtë shërbim, është se si rezultat i një CV-je jo mirë të shkruar, vie deri tek dështimi për të hyrë në fazat e mëtutjeshme të përzgjedhjes. Ju garantojmë se do të përzgjedheni. Si bonus, në çmim përfshihet edhe këshilla për intervistë.

Garantojmë përzgjedhje dhe punësim për kompani dhe organizata prestigjioze që operojnë në Kosovë.

Çmimi për këtë shërbim është vetëm 20 EUR për CV.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim