PASTRUES OXHAKU

Shitet nga: OXHAK PASTRUES 01 Dhj 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
N.SH. SINATEK
PASTROJM:
- OXHAQET.
- KALLDAJAT E NXEMJEVE QENDRORE
- KAMINAT.

PËRVOJA DHE PAISJET NGA ZVICRRA.

PUNOJM EDHE TË SHTUNEN TË DIELLEN PËR FESTA DHE JASHT PRISHTINE.
PASTROJM OXHAKËT DERI NË 30 METRRA LARTËSI DMTH EDHE OXHAKË E BANESAVE.
NUK E ZHYTIM ASPAK SHTËPIN KËTË PUNË E BËJM NË MËNYR PROFESIONALE.

TEL 044 643 682.
misam96@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim