PER SHITJE 9 cop vello 900 euro

Shitet nga: DreamVELLOMEQERA 03 Maj 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
te reja 9 cop vello 900 euro


me shumic mall 9 vello 900 euro
mundsi nderrimi ndrrim me vetur gjesende tjera

tel dhe viber
044 456 800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim