PERKTHIME PROFESIONALE SHQIP, TURQISHT, SERBISHT

Shitet nga: balkanter 17 Gsh 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
PERKTHIME PROFESIONALE SHQIP, TURQISHT, SERBISHT, KROATISHT DHE ANASJELLTAS.
I LICENCUAR NGA GJYKATA E QARKUT PRISHTINE.
ME NËNTË VITE PERVOJE PUNE
Bëjmë përkthime dokumentesh të ndryshme nga gjuhët: SHQIP / ARNAVUTÇA / ALBANSKI, TURQISHT / TÜRKÇE / TURSKI, SERBISHT / SIRPÇA / STRPSKI, KROATISHT / HIRVATÇA / HRVATSKI dhe anasjelltas

Të gjitha përkthimet kryhen në mënyrë profesionale nga përkthyesi i licencuar gjyqësor (me vulë) me çmim të arsyeshëm.
Varësisht nga volumi i materialit varijon edhe çmimi për faqe.

TEL.: 045 375 440, 049 375 440
e-mail: balkanter@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim