PLANE ( PROJEKTE ) DHE NDERTIM PER SHTEPI !

Shitet nga: J&S Construction 04 Krr 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
STUDIO PROJEKTUESE J&S CONSTRUCTION,

JU OFRON PROJEKTIM DHE NDERTIM TE SHTEPIVE ,PO ASHTU E KEMI EKIPIN E SPECIALIZUAR PER FASADA TE BRENDSHME, TE JASHTME , TERMOIZOLIME, HIDROIZOLIME TE TERASAVE ME MATERIAL ZVICRRAN PVC-SIKA,


Mund te kontaktoni ne keta nr te tel per me shum informata:

044 611 381, 049 611 381
email; jetmirzogaj@gmail.com

Kerko facebook: J&S construction

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim