PLANE ( PROJEKTE ) DHE NDERTIM PER SHTEPI !

Shitet nga: J&S Construction 02 Krr 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
STUDIO PROJEKTUESE J&S CONSTRUCTION, JU OFRON PROJEKTIM DHE NDERTIM TE SHTEPIVE ,PO ASHTU E KEMI EKIPIN E SPECIALIZUAR PER FASADA TE BRENDSHME, TE JASHTME , TERMOIZOLIME, HIDROIZOLIME TE TERASAVE ME MATERIAL ZVICRRAN PVC-SIKA, Mund te kontaktoni ne keta nr te tel per me shum informata: 044 611 381, 049 611 381 email; jetmirzogaj@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim