PLANE PER SHTEPI

Shitet nga: J&S construction 01 Shk 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
STUDIO PROJEKTUESE J&S CONSTRUCTION, JU OFRON PROJEKTIM DHE NDERTIM TE SHTEPIVE,PROJEKTIM DHE RREGULLIM TE OBORREVE ,FASADA,TERMOIZOLIME ETJ,
Mund te kontaktoni ne keta nr te tel per me shum informata:
044 611 381, 049 611 381
email; jetmirzogaj@gmail.com
Facebook: PLANE PER SHTEPI J&S CONSTRUCTION
Adresa : Qendra tregtare kati 2 , Bregu I diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim