PROJEKTIM,ENTERIER-DIZAJN,PLANIFIKIM,LEGALIZIM

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Zyre projektuese 13 Jan 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
-Bejm projektimin e te gjitha objekteve afariste,banesore,shpija etj
-Bejm organizimin e hapesirave te brendshme
-Bejm dizajnimin e enteriereve dhe ideja te ndryshme per hapesirat tuaja.
-Bejm legalizimin e ndertesave te te gjitha kategorive.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim