PUNESOHU ne VR. design | webfaqe,logo,baner,post..

Shitet nga: VR. design 30 Krr 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
VR. design ofron një gamë të gjerë sherbimesh në fushën e dizajnit grafik si: Zhvillimin dhe dizajnimin e Web-faqeve. Dizajnimin e logove, banerëve, posterëve, broshurave, kart-vizitave, revistave, librave si dhe shumë sherbime tjera kreative...

VR. design ju siguron shërbime profesionale në kohë shumë të shkurtër dhe me cmimet me të lira në treg!

VR. design ju mundëson të gjithë të interesuarëve punësim në pozitën: Agjentë i shitjes në teren.
Për më shumë detaje kontaktoni në e-mail adresën: vr.design.ks@gmail.com

Vizitoni portofolin e VR. design ne Facebook:
www.facebook.com/pages/VR-design/105028846256411
_________________________________________________________________________________________
TAG:
tablet,tab,pc,kompjuter,telefon,smartphone,samsung,nexus,lg,sony,motorola,htc,apple,iphone,ipad,nokia,
blackberry,hp,acer,toshiba,asus,dell,asrock,canon,intel,genius,skype,facebook,viber,whatsup,instagram,
playstation,xbox,dreambox,resiver,reciver
automjete,vetura,ker,opel,ww,mercedes,jeep,golf,peugeot,citroen,ford,seat,audi,bmw,skoda,fiat,smart,
fellne,fellga,rrota,goma,kombi,motor,skuter,klim,
banesa,shtepi,dhoma,mobile,mobilje,troje,tok,truall,
_________________________________________________________________________________________
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim