PUNOJM ME HILTA (THYERJEN E BETONIT)...

Shitet nga: Arlind Dje 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
KEMI 7 HILTA NE DISPOZICION :BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT TE ARMIRUAR SI DHE PRERJEN E BETONIT ME HILT.
Numri 044 183 126 dhe numri i Viber +38344183126
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim