PUNOJM ME HILTA NE DISPOZICION KEMI 7 HILTA +Viber

Shitet nga: Arlind 18 Jan 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
KEMI 7 HILTA NE DISPOZICION :BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT TE ARMIRUAR SI DHE PRERJEN E BETONIT ME HILT.
Numri 044 183 126 dhe numri i Viber +37744183126
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim